Exclusivo klub – Destilát na listopad 2021

Po měsíci vám opět představujeme další destiláty, tentokrát na měsíc listopad.

Pro tento měsíc jsme opět zvolili další netradiční záležitost a sice whisky z Taiwanu. Opět se jedná o whisky, která získala významná světová ocenění a která se vyznačuje opravdu komplexní chutí jak se na single malt whisky sluší.

V tomto příspěvku se omezíme jen na chuť jednotlivých druhů zasílaných whisky a palírnu si představíme v samostatném článku zde Kavalan – Whisky z Taiwanu – ALKOHOL DRINK

Kavalan King Car single malt Taiwanese whisky 46% 0,7l

Kavalan King Car je rozmanitá whisky s komplexní chutí. Delikátní vůně s čerstvým ovocem v pozadí. V chuti se projevuje sladkost s nádechem vanilky, banánu, drceného kokosu, ale také příjemná hořkost, která vyvažuje ovocnou sladkost do vyvážené chuti.

Kavalan Solist Port Cask single malt Taiwanese whisky 58,6% 0,7l

Kavalan Solist Port Cask je plná whisky zrající v sudech po portském víně. Chuťový charakter odhaluje ovocné příchutě švestek, borůvek, ostružin, jahod a tmavé čokolády s jemným nádechem dubu, pepře a mandarinek. Závěr je jemně citrónový.

Kavalan Solist Bourbon Cask single malt Taiwanese whisky 57.1%, 0.7l

Kavalan Solist ex-Bourbon cask je komplexní multidimenzionální whisky. Single malt whisky s chutí po vanilce, ovoci a kokosu. Zraje v sudech po americkém Bourbonu. Whisky je lahvována přímo ze sudu bez filtrace, proto si zachovává plnější chuť single malt whisky.

Závěr

Ti z vás, kteří o členství, ať už pro sebe, nebo pro někoho jako dárek, popřípadě vánoční dárek uvažují, mají možnost tak učinit kdykoliv. Pokud tak učiníte do konce roku, zásilky s destiláty budete dostávat od dalšího čtvrtletí, tedy od ledna 2022. Pokud máte zájem o upgrade členství, je to samozřejmě možné, v tom případě pište na klubový email.

I nadále pro vás budeme vyhledávat destiláty rozmanitých chutí z celého světa, ať už budete mít zájem o rumy, whisky, nebo o překvapení, kdy druh destilátu necháte vybrat nás.

Objednávka členství