Exclusivo klub – Překvapení na květen

Beluga Maiinsk distillery. Kovová soška jesetera bělugy, která je ručně vkládána na každou jednotlivou láhev, symbolizuje čistotu přírody – vodka Beluga totiž vzniká z přirozeného kvašení, bez syntetických příměsí, výsledkem je tudíž čistě přírodní produkt.

V tomto příspěvku se omezíme jen na chuť jednotlivých druhů zasílaných vodek a palírnu si představíme v samostatném článku zde: Ruská vodka Beluga – ALKOHOL DRINK

Beluga Celebration 1 l, 40% alc.

  • Barva: Naprosto průzračná
  • Chuť: Sytá a ušlechtilá
  • Destilace: Sladový destilát té nejvyšší možné kvality, průzračná artéská voda a pečlivá práce skutečných mistrů se spojují v limitované edici, na níž je pomocí procesu vakuového pokovení nanesena dvojitá vrstva platiny a poté zlatý lak. Na konci komplexního procesu se sítotiskem nanáší finální detaily. Tento exkluzivní produkt představuje sofistikované spojení moderních technologií a ruční práce, jež je pro vodku Beluga typické.

Beluga Allure, 0,7 l, 40% alc.

  • Barva: Naprosto průzračná
  • Chuť: Jemná a hebká
  • Destilace: Pro výrobu vodky Beluga je používán sladový destilát na rozdíl od běžně používaného obilného. Kvašení probíhá přirozenou cestou, bez přidávání syntetických složek, a získává se tak čistě přírodní produkt. Nejenom sladový destilát té nejvyšší možné kvality a průzračná artéská voda, ale také pečlivá ruční práce skutečných mistrů s citem pro každý detail dělají z této ultra prémiové ruské vodky destilované na Sibiři opravdový klenot.


Beluga Gold Line leather box 1l, 40% alc.

  • Barva: Naprosto průzračná
  • Chuť: Rafinovaná, bohatá a hladká chuť vyplývá z jedinečného složení sladového destilátu a nejčistší vody sibiřských artézských studní
  • Destilace: Proces výroby této vodky trvá až tři měsíce. Základem je artézská voda ze sibiřských pramenů a speciální slad. Tyto pečlivě vybrané přírodní složky procházejí pětinásobným filtračním systémem. Poté je Beluga Gold Line odložena na třicetidenní odpočinek. Tento postup pomáhá neutralizovat drsnou vůni destilátu a posílit bohatou chuť a jemnou chuť ruské vodky Beluga Gold Line.

Závěr

Náš klub pokračuje v zásilkách, a i v dalším měsíci pro vás budeme nadále vyhledávat destiláty rozmanitých chutí z celého světa, ať už budete mít zájem o rumy, whisky, nebo o překvapení, kdy druh destilátu necháte vybrat nás.

Objednávka členství