Exclusivo klub – Rum na květen

I v tomto měsíci vám představíme nový rum pro členy našeho klubu.
Distillerie Maison La Mauny z Matiniku.

La Mauny rum přišel na svět roku 1749 na ostrově Martinik – perle Francouzských Antil. Založil jej hrabě Joseph Ferdinand de Mauny z Normandie. Riviére Pilote je plantáž v jižní části ostrova známá pro svou krásu a ideální klima. Rumy La mauny jsou klasifikovány AOC Martinique Origin Certification. Veškeré rumové produkty palírny Maison La Mauny jsou vyrobeny z fermentace a destilace prvního lisu třtinové šťávy.

V tomto příspěvku se omezíme jen na chuť jednotlivých druhů zasílaných rumů a palírnu si představíme v samostatném článku zde – La Mauny – Rum z Martiniku – ALKOHOL DRINK

La Mauny Signature du Maître de Chais, 0,7 l, 40% alc.

  • Barva: Zlatá
  • Aroma: Bohaté, med a sušené ovoce
  • Chuť: Kořenitá, sušené ovoce, dlouhý závěr

Tmavý rum rhum agricole. Velmi originální směs stařených rumů. Vzácná a originální směs rumů, které zrály v 4 různých typech sudů a to po koňaku, bourbonu, portských vínech a whisky.

La Mauny Rhum Agricole XO, 0,7 l, 40% alc.

  • Barva: Mahagonově zlatá
  • Aroma: Ohromné vůně květnatého vína se známkami ovoce a koření
  • Chuť: Čisté tóny sušeného ovoce a chutná perníková příchuť se pomalu přeměňují do virginského tabáku

Tmavý rum rhum agricole. Rum s elegantní orientální chutí. Směs 10letých agricole rumů zrajících po dobu 6 let v dubových sudech pečlivě vybíraných mistrem pro jejich výjimečné vlastnosti.

La Mauny Le Nouveau Monde, 0,7 l, 41% alc.

  • Barva: Zlatá s hlubokými měděnými odlesky
  • Aroma: Robustní s tóny medu, koření a dřeva, dochuť Havana doutníku
  • Chuť: Živá, tóny koření a spáleného dřeva mísící s chutí doutníku a cedrového dřeva. Závěr je působivý a mimořádně dlouhý, přetékající tonizujícími a svěžími chutěmi

Tmavý rum rhum agricole. Výjimečný rhum s jedinečným charakterem. Cuveé 12 rumů pečlivě vybíraných mistrem pro jejich výjimečné vlastnosti, smíchané z těchto čtyř ročníků: 1979, 1988, 1999 a 2004. Veškeré složky zrály v dubových sudech.

Závěr

Náš klub pokračuje v zásilkách, a i v dalších měsících pro vás budeme nadále vyhledávat destiláty rozmanitých chutí z celého světa, ať už budete mít zájem o rumy, whisky, nebo o překvapení, kdy druh destilátu necháte vybrat nás.

Objednávka členství