Exclusivo klub – Váš okamžik dne

Po náročném dni přijdete konečně domů, usadíte se do pohodlného křesla, uvolníte se a máte chvíli jen pro sebe, chvíli vychutnat si něco výjimečného, co si po celodenní práci zasloužíte.

Měl by to být váš oblíbený nápoj, který vám chutná, možná i něco výjimečného, co nepijete každý den, možná i něco silnějšího, nemusíte spěchat, nemáte už žádné pracovní povinnosti a máte tak dostatek času si tento nápoj opravdu vychutnat. Udělat si pohodlí a jen vychutnávat.

Můžete si v paměti promítnout celý den, co zajímavého vás potkalo a co jste zažili. Nemyslet na pracovní povinnosti, uvolnit mysl a jen vychutnávat.

A tuto výjimečnou chvíli můžete umožnit i svým blízkým.

Může se jednat o známé, přátele, kolegy v práci, rodinné příslušníky, naše rodiče, obchodní partnery, ty se kterými trávíme volný čas, sousedy, kamarády, kamarádky, partnery i partnerky.

Čas od času potřebujeme pro tyto osoby nějaký vhodný dárek a mnohdy řešíme, co koupit těm, kteří zpravidla vše co k životu potřebují, už mají. Často bývá složité něco smysluplného, co překvapí, vybrat.

Výběr v tomto případě můžete přenechat nám. A my budeme pečlivě vybírat z toho nejzajímavějšího co se dá sehnat a je aktuálně k dispozici. Vy jen zvolíte základní parametry klubového členství ve třech jednoduchých krocích a zbytek už zařídíme my.

Členství zahrnuje 12 lahví prémiových, nebo luxusních destilátů zasílaných po celý rok v pravidelných čtvrtletních zásilkách. Nabízíme tři základní členské úrovně a tři okruhy druhů destilátů.

K první zásilce může, ale také nemusí být přiložen vzkaz s vámi zvoleným textem. Pokud se jedná o kratší text, můžeme vám ho vygravírovat přímo na láhev, delší texty pak vytiskneme a přiložíme. Můžete také zůstat zcela v anonymitě, pokud si to přejete.

Obdarovaný, v tomto případě beneficient, tak má možnost ochutnat každý měsíc jiný zajímavý destilát dle zvolené členské úrovně, vám odpadne starost s jeho výběrem a zajistíte mu dárky po celý rok.

A členství jako dárek si může zakoupit každý i sám pro sebe, pak se stává abonentem a my mu po celý rok budeme zasílat destiláty rozmanitých chutí.

Ke klubovému členství stačí zvolit jen 3 snadné kroky.

1. Výběr druhu destilátu

 • Rum – pro milovníky rumů, destiláty z cukrové třtiny a melasy z celého světa
 • Whisky – pro příznivce whisky, whiskey a bourbonů ze všech koutů světa
 • Překvapení – pro ty, co rádi ochutnávají rozmanité chutě světových destilátů

2. Výběr členské úrovně

 Výběr členské úrovně

 • Silver – průměrná hodnota každé láhve je nejméně 1.250Kč
 • Gold – průměrná hodnota každé láhve je nejméně 2.500 Kč
 • Platinum – průměrná hodnota každé láhve je nejméně 4.167 Kč

3. Výběr adresáta

 • Abonent – kupuji klubové členství sám pro sebe
 • Beneficient – kupuji klubové členství jako dárek

Dárek na přivítanou

A aby byl zážitek z ochutnávání a vychutnávání vámi zvoleného a námi vybraného destilátu dokonalý, věnujeme všem členům Exclusivo klubu personifikovanou sadu sklenic na stopce ve tvaru tulipánu, určených na degustaci ušlechtilých destilátů, jako dárek a drobnou pozornost.

Sklenice budou opatřeny gravírováním logem Exclusivo klubu a vaším členským číslem, budou tedy zcela unikátní. Sada bude přiložena vždy k první zásilce destilátů.

Objednávka členství a podrobnější informace

 • Pravidla klubu a objednávkový formulář ZDE
 • Odpovědi na nejčastější dotazy spojené s členstvím – FAQ
 • Klubový email pro dotazy spojené s členstvím exclusivoklub@alkoholdrink.cz