Exclusivo klub – Liquor program

Na základě poptávky přicházíme s rozšířením našeho klubu.

Začínali jsme v roce 2021 s ušlechtilými destiláty ve třech cenových hladinách a třech různých druzích destilátů. Ozvali se nám příznivci likérů s tím, že by něco takového také uvítali.

Přicházíme proto s Exclusivo klub – Liquor program

Pravidla jsou velmi jednoduchá a program je jen jeden. U destilátů je to snadné – někdo má rád rum, jiný whisky a někdo zase rád ochutnává netradiční chutě. U likérů je to ale jiné, zde má prakticky každý likér unikátní chuť, proto jen jeden program.

Možná si myslíte, že mnoho likérů znáte ze supermarketů. Ovšem to je úplně něco jiného. Je zde velmi omezený sortiment a převládají v něm levné značky. U likérů v supermarketech je důležitá především jejich cena a obejmu prodejů se tak podřizuje úplně vše.

U levnějších likérů vyráběných pod vlastními značkami supermarketů se nepoužívají originální suroviny a postupy, ale pouze náhražky a aromata a průmyslová velkovýroba časově nenáročnými postupy, což na jednu stranu zlevňuje výrobu a na druhou stranu je to samozřejmě znát na jejich chuti. V praxi se tak jedná o pouhé imitace originálu.

Pravidla Liquor programu jsou velmi jednoduchá

Za roční členský poplatek ve výši 15.000 Kč od nás obdržíte každé čtvrtletí zásilku prémiových a exkluzivních světových likérů. Jelikož je cenová hladina různých likérů velmi rozdílná, nejsme přesně schopni uvést množství lahví, podobně jako automobilka Rolls -Royce neuvádí u svých vozů přesný výkon motoru, ten označuje pouze slovem dostatečný.

Hodnota všech likérů zaslaných v průběhu celého roku bude minimálně rovna jejich průměrné ceně na cenovém srovnávači Heureka (pokud nejsou likéry v české distribuci, tak dle alternativního zahraničního srovnávače). Náklady za doručení jdou pak za námi. Hodnota každé čtvrtletní zásilky pak bude přibližně odpovídat 1/4 ročního členství, tedy 3.750 Kč.

V praxi tak každé čtvrtletí obdržíte dostatečné množství likérů, abyste si mohli každý den v roce vychutnat prvotřídní likér, nebo si připravit výborný koktejl a občas i někoho pozvat na skleničku.

Jaké likéry budeme zasílat?

Bude se jednat jen o to nejlepší, co se vůbec dá mezi likéry sehnat.

Tradiční značky likérů z celého světa, mnohdy se staletou výrobní tradicí. Dostanete tak možnost si vychutnat likéry, jejichž chuť možná vůbec neznáte, popřípadě je znáte pouze z filmů, a připomenout si chuť a vůni likérů, které jste již v minulosti ochutnali.

Bude se jednat namátkou o:

O všech zasílaných likérech se pak dočtete na tomto serveru, seznámíte se s jejich původem, postupem výroby, složením, historií, tradicí a osobně pak také s jejich chutí a vůní.

Pro koho je Liquor program určen?

Tento program je určen pro každého příznivce likérů. Můžete ho koupit sami sobě, nebo s ním obdarovat někoho z vašeho okolí, své blízké.

Obdarovaný, v tomto případě beneficient tak má možnost ochutnat po celý rok rozmanitou chuť světových likérů a vám odpadne starost s jejich výběrem a zajistíte mu tak dárky po celý rok.

A členství jako dárek si může zakoupit každý i sám pro sebe, pak se stává abonentem a celý rok mu budeme zasílat zásilky světových likérů rozmanitých chutí.

Začínáme v lednu

Pokud máte zájem zakoupit tento program už teď, například jako vánoční dárek pro své blízké, kontaktujte nás na klubový email exclusivoklub@alkoholdrink.cz.

Dárkový certifikát zašleme ihned po uhrazení členského poplatku emailem a první zásilku likérů lze očekávat již v lednu.