Exclusivo klub – Destilát na říjen 2021

Dnes zahajujeme provoz Exclusivo klubu a už v tuto chvíli k vám abonentům a beneficientům směřují první zásilky s destiláty.

Pro měsíc říjen jsme zvolili opravdu netradiční záležitost a sice whisky z Japonska. A věříme, že její kvalitou a komplexností chuti budete překvapeni. Tato whisky získala významná ocenění.

V tomto příspěvku se omezíme jen na chuť jednotlivých druhů whisky a palírnu si představíme v samostatném článku zde – Kurayoshi – Japonská whisky – ALKOHOL DRINK.

Kurayoshi Pure Malt Japanese Whisky 0,7l

Bohatá vůně a mírná sladkost Kurayoshi Pure Malt Whiskey je výsledkem 3letého zrání v dubových sudech. Vyvážená chuť po rozinkách, vanilce a sladu je v závěru umocněna hřejivým pocitem na patře.

Kurayoshi Pure Malt 12 Years Old Japanese Whisky 0,7l

Kurayoshi Pure Malt 12YO zrála minimálně 12 let v dubových sudech. Vůně obsahuje tóny vlašského ořechu a ječného sladu. Jedná se o dobře vyváženou a vyzrálou whisky v jejíž chuti můžete objevit stopy vanilky, rozinek a slabý dotek kouře.

Kurayoshi Pure Malt 18 Years Old Japanese Whisky 0,7l

Kurayoshi Pure 18YO je whisky skotského stylu s komplexní a hlubokou chutí, která zraje v dubových sudech 18 let. Její chuť začíná sladkými sladovými tóny, které se pomalu přetaví v suchou a kořeněnou chuť s elegantním kouřovým podkresem.

Poděkování

Rádi bychom poděkovali prvním abonentům, kteří zakoupením členství projevili důvěru v Exclusivo klub a prvním beneficientům za to, že mají ve svém okolí někoho tak blízkého, že peněz nelitoval a členství jim daroval. Tak tedy „na zdraví“ vám všem.

A pro ty z vás, kteří o členství, ať už pro sebe, nebo pro někoho jako dárek, popřípadě vánoční dárek uvažují, uvádíme, že je tak možné učinit kdykoliv. Pokud tak učiníte do konce roku, zásilky s destiláty budete dostávat od dalšího čtvrtletí, tedy od ledna 2022. Pokud máte zájem o upgrade členství, je to samozřejmě možné, v tom případě pište na klubový email.

I nadále pro vás budeme vyhledávat destiláty rozmanitých chutí z celého světa, ať už budete mít zájem o rumy, whisky, nebo o překvapení, kdy druh destilátu necháte vybrat nás.

Objednávka členství