Exclusivo klub – Překvapení na duben

V tomto čtvrtletí máme první objednávky, kde si abonent vybral překvapení. Rozhodli jsme se začít stylově armaňakem, který je považován za nejstarší světový destilát.

Volba padla na francouzskou značku Maison Gélas. Už jen proto, že jiný než francouzský armaňak není.

Produkty značky Maison Gélas si získaly neotřelou reputaci nejen ve Francii. Narazíte na ně v nejlepších barech a restauracích v Londýně , Šanghaji či New Yorku. Rodina Gélas přináší velmi originální a sofistikovaný styl. Netradičně nabízí produkty bez redukce alkoholu, v plné sudové síle a bez filtrace. V inovátorském duchu dodnes pokračuje Philippe a jeho syn Babtiste Gélas, kteří tvoří jednoodrůdové armaňaky jedinečných chutí a stylů.

V tomto příspěvku se omezíme jen na chuť jednotlivých druhů zasílaných armaňaků a palírnu si představíme v samostatném článku zde: Armaňak – Maison Gélas – ALKOHOL DRINK

Maison Gélas Tradition 18 Ans d´Age, 0.7 l, 40% alc.

  • Barva: Zlatě žlutá
  • Aroma: Harmonický a jemný armagnac se stopami lékořice, kandovaného ovoce a švestkových povidel, kombinuje charakter a věk, jehož kvalita svědčí o rukopise výrobce
  • Chuť: Dlouhá vybalancovaná dochuť s nádechem červených paprik a kouřovými tóny dřeva s harmonicky jemným tělem

18letý harmonický Armagnac kombinující charakter a věk. Směs 18 – 20 let starých eaux-de-vie z odrůd Ugni Blanc, Baco a Folle Blanche.

Maison Gélas Tradition 30 Ans d´Age, 0.7 l, 40% alc.

Barva: Zlatavě jantarová 

Aroma: Vůně jasmínu, sušeného ovoce a černého čaje

Chuť: Po provzdušnění delikátní tóny kandovaného ovoce, cítíme bohaté tóny doutníkového boxu, English toffee, květin, vanilky a koření, velmi dlouhý závěr s tóny koření, sudů, vanilky a kouře

Armaňak pro sofistikovaného gentlemana. Směs nejméně 30 let starých eaux-de-vie z odrůd Ugni Blanc, Baco a Folle Blanche.

Maison Gélas Tradition 40 .Ans d´Age, 0.7 l, 40% alc.

Barva: Měděno-žlutá barva, zlaté odlesky

Aroma: Výjimečná vůně šafránu a kandovaného ovoce

Chuť: Velice noblesní chuť s unikátními tóny hyacintu a lékořice, jedinečnou chuť dokončují tóny rancio a sušené švestky, v prázdné sklence ucítíte světlý tabák a jemnou animalitu

Velice noblesní chuť s unikátními tóny hyacintu a lékořice. Směs nejméně 40 let starých eaux-de-vie z odrůd Ugni Blanc, Baco a Folle Blanche.

Závěr

Náš klub pokračuje v zásilkách, a i v dalším čtvrtletí pro vás budeme nadále vyhledávat destiláty rozmanitých chutí z celého světa, ať už budete mít zájem o rumy, whisky, nebo o překvapení, kdy druh destilátu necháte vybrat nás.

Objednávka členství