Alcohol enema – alkoholový klystýr

Dnes pro vás máme opravdovou lahůdku a zajímavost a jako se vždy říká u podobných zpráv – doma to sami raději vůbec nezkoušejte.

Alkoholový klystýr, známý hovorově také jako „výplach zadku“, nebo „anál drink“ je specifický akt, kdy je do konečníku a tlustého střeva zaveden alkohol.

Tato metoda konzumace alkoholu zvaná alcohol enema může být nebezpečná a dokonce smrtelná, protože vede k rychlé intoxikaci. Alkohol se vstřebává ze střev přímo do krevního řečiště, čímž se znemožní tělu zbavit se nepřátelských látek zvracením.

Asi vás napadne, co někoho vede k tomu, strkat si něco do zadku (když to by sedalo i pochopit) a lít si tímto způsobem alkohol do těla, když ho může normálně vypít.

Pojďme si to tedy vysvětlit.

Důvod hledejte v historii

Původní Američané zapojovali často alkoholový klystýr do svých náboženských rituálů.

Mayové do alkoholového klystýru někdy přidávali další psychoaktivní látky a snažili se dosáhnout extáze. K rituálu používali nálevku z tykve.

Jen dodáváme, že Mayové ještě neznali proces destilace a tak mohli použít fermentované (kvašené) nápoje o obsahu alkoholu maximálně kolem 10%, ale reálně spíše ještě méně.

Jak na to

Alkoholový klystýr může být proveden dvěma způsoby:

  1. Do konečníku je zaveden tampón nasáklý alkoholem. Tato metoda je bezpečnější.
  2. Alkohol je do střev vlit skrz hadici a trychtýř (jako při pivním bongu do úst). Tato metoda je velmi riziková. Pokud není k dispozici trychtýř, dají se použít i injekční stříkačky naplněné alkoholem.

Občas se k vykonání alkoholové klystýru používají nástroje pro lékařské výplachy střev.

Rizika

Alkoholový klystýr je rychlý způsob intoxikace alkoholem, protože alkohol se vstřebává přímo do krevního řečiště, aniž by prošel žaludkem.

Dolní gastrointestinální trakt postrádá alkoholdehydrogenázový enzym přítomný v žaludku a játrech, který štěpí ethanol na méně škodlivý acetylaldehyd.

Krom otravy alkoholem hrozí, že se ethanol dostane do jater, kde může ve větším množství způsobit vážné problémy. Navíc konzumace alkoholu rektálně znemožní tělu zbavit se škodlivých látek zvracením.

Incidenty

V květnu roku 2004 zemřel 58letý muž z města Lake Jackson v Texasu poté, co na něm jeho manželka vykonala alkoholový klystýr sherry. Muž byl alkoholik a měl potíže s orálním požitím, kvůli bolesti v krku.

Rektálně zkonzumoval dvě velké láhve sherry, které obsahovaly asi tři litry alkoholu. Jeho žena byla obviněna ze zabití z nedbalosti. Soudní proces se vlekl a v srpnu roku 2007 bylo obvinění zrušeno, kvůli nedostatku důkazů.

Alkoholový klystýr zabil i 52letého muže, který si sám trubicí aplikoval do konečníku bag in box bílého vína. Byl nalezen mrtvý s trubicí zasunutou v konečníku a připojenou k již prázdnému bagu pověšenému na věšáku, který stál vedle jeho postele.

Situace v USA

Butt Chugging – nový trend, který vynalezli američtí puberťáci.

Jelikož je ve většině amerických států požití alkoholu do 21 let ilegální, snaží se najít mládež jiné cesty, jak se zřídit jako dobytek. Toto je jeden z nich.

Místo alkoholu potřebujete sirup na kašel a místo úst vám postačí anální otvor.  Do něj se nalije sirup, který způsobuje halucinogení stavy.  A proč ten sirup ve velkém množstvím prostě nespolknout? Protože v análním otvoru působí mnohem, ale mnohem rychleji a intenzivněji. 

Když se pak mladí v USA dostanou k lahvi alkoholu, je škoda každé kapky a na řadu přichází tamponová party. Tampony nasáklé alkoholem si aplikují dívky do vagín nebo chlapci i dívky do zmiňovaného análního otvoru. Opijí se tak mnohem rychleji. 

Riziko je však velké. Mnoho dětí totiž neodhadne množství a zemřou na otravu alkoholem. Jen v USA má tento způsob konzumace alkoholu víc než 100 obětí. Ani počet umrtí na předávkování sirupem není malý. 

Závěr

Jak už bylo uvedeno na začátku článku, berte to pouze jako zajímavost, libůstku pro americké puberťáky a extrovertní labužníky a sami to raději vůbec nezkoušejte.

A netřeba zdůrazňovat, že tímto způsobem si chuť alkoholu v žádném případě nevychutnáte. Zbytečně riskujete závažné zdravotní komplikace.

A to se ani nezmiňujeme o kultuře konzumace, respektive její totální absenci.

Ačkoliv je dnes 1. dubna, tedy Apríl, článek je míněn naprosto seriózně.

Alkohol se dá také inhalovat.

Více o tomto tématu najdete zde – Inhalace alkoholu – Vaportini – ALKOHOL DRINK.

Nebo nalévat do očí.

Více o tomoto tématu je zde – Vodka eyeballing – konzumace vodky naléváním do očí – ALKOHOL DRINK