Exclusivo klub – Překvapení na červenec

Kreativita je srdcem všeho, co Crystal Head vytváří. To je důvod, proč vyrábí tu nejčistší, nejjemnější vodku s jedinečným obalem a nápaditým myšlením. Crystal Head používá pouze ty nejkvalitnější ingredience k vytvoření jedinečných, ultra prémiových vodek, které jsou zcela bez přísad. Základní řadu tvoří Original, vyrobený z kanadské kukuřice, Aurora, vyrobená z anglické pšenice a Onyx destilovaný z Blue Weber agáve. Crystal Head je vodka vytvořená pro ty, kdo se nebojí přemýšlet jinak, nechají se inspirovat a rozvíjet svou kreativitu bez kompromisů. Na rozdíl od jiných výrobců se Crystal Head dívá na svět jinak, bez omezení.
Láhev Crystal Head byla navržena kreativní myslí tvořivých designérů. Dan Aykroyd a John Alexander společně navrhli ikonickou láhev ve tvaru lebky jako symbol života, odrážející sílu a osvícení.

Nyní i členové našeho Exclusivo klubu mají příležitost ochutnat tuto výjimečnou vodku.

V tomto příspěvku se omezíme jen na chuť jednotlivých druhů zasílaných vodek a společnosti si představíme v samostatném článku zde: Crystal Head – Vodka z Kanady – ALKOHOL DRINK

Crystal Head Onyx, 0,7 l, 40% alc.

  • Barva: Čistá, průzračná
  • Aroma: Svěží zelená tráva s jemným bílým pepřem a náznaky citrusů ve vůni
  • Chuť: Jemné a hladké s nádechem koření a sladkosti, které se rozvinou do jemného, ​​přesto nezaměnitelného zemitého sevření agáve, následuje středně dlouhý závěr zelené trávy, pepře a citrusů

Ohromující vodka plná sladkosti zemitého agáve, pozitivní energie a života. Vodka Onyx je vyrobená z Blue Weber agáve, běžně používané jako základ pro mexickou tequilu. Stejně jako všechny výrobky Crystal Head je i Onyx smíchán s nejčistší vodou z Newfoundlandu v Kanadě. To dává konečnému produktu čistý a polosladký povrch. Onyx, který zůstává věrný hodnotám Crystal Head, neobsahuje žádné oleje, cukry ani přísady.

Láhev s luxusním černým povrchem a odpovídajícím hřebenem s vyraženým uzávěrem je oslavou mocného válečnického krystalu Onyx. Uchopte láhev a nechte svým tělem proudit síly intuice, koncentrace, pozitivity a ochrany. Přes svou ochrannou energii, která nepropouští žádné světlo, udržuje onyx spojení s planetou Zemí. Onyx kombinuje všechny barvy spektra. Říká se, že absorbuje negativní energii – čím tmavší kámen, tím více energie pojme. Působí jako symbol lidské cesty, zaměřuje se na pozitivitu, volá do vnitřní, tvůrčí duše.

Crystal Head Aurora 1,75 l, 40% alc. (magnum)

  • Barva: Čistá, průzračná
  • Aroma: Svěží s jemnými květinovými vůněmi s jemným nádechem anýzu
  • Chuť: Teplá se silnými tóny pepře a nádechem sladkosti, dochuť je suchá, čistá a hřejivá

Výrazný pepř s nádechem sladkosti v pětkrát destilované pšeničné vodce. Aurora používá nejkvalitnější anglickou pšenici a nedotčenou vodu z Newfoundlandu v Kanadě k výrobě vodky bez přísad. Čistotu vodky udržuje pět destilací a sedm filtrací. A na závěr, pro palírnu tolik autentické, tři z těchto filtrací procházejí vrstvami diamantů Herkimer. Výsledkem je naprosto dokonalá vodka, bez jakýchkoliv přísad: glycerolu, citrusových olejů nebo cukru. Není potřeba nic přidávat, protože výsledná chuť vodky je přirozeně jemná a čistá.

Crystal Head Aurora byla vytvořena na oslavu polární záře, nejživějšího leteckého fenoménu. Flakon s jemným a duhovým metalizovaným povrchem je poctou tomuto přirozenému světelnému displeji s jeho krásou a tajemnými vizuálními vlastnostmi.

Crystal Head Vodka edice Rolling Stones, 0,7 l, 40% alc.

  • Barva: Čistá, průzračná
  • Aroma: Neutrální, obilné s jemným nádechem citrusů
  • Chuť: Hedvábně jemné s nádechem sladkosti vanilky, na které navazuje sladce krémové zakončení

Čtyřikrát destilovaná a třikrát filtrovaná v provedení Rolling Stones. Vodka Crystal Head Original je vyrobena z lokální kanadské kukuřice. Čtyřikrát se destiluje na neutrální obilný destilát a smíchá s nedotčenou vodou z Newfoundlandu v Kanadě. Celkem je vodka filtrována sedmkrát, z toho třikrát přes vrstvy polodrahokamů známých jako diamanty Herkimer. Výsledkem je naprosto dokonalá vodka, bez jakýchkoliv přísad: glycerolu, citrusových olejů nebo cukru. Není potřeba nic přidávat, protože výsledná chuť vodky je přirozeně jemná a čistá.

Originální dárek pro všechny fanoušky legendární kapely Rolling Stones. Kapela si vybrala opravdu netradiční způsob, jak oslavit výročí svého založení. Již 50 let můžete poslouchat skvělé rockové hitovky, to je pořádný důvod k oslavě. Dárkové balení kanadské vodky Crystal Head v boxu spolu s CD Rolling Stones. Balení obsahuje 2 CD živých nahrávek skupiny a náhradní křišťálový uzávěr láhve, která má typický tvar lebky.

Závěr

Náš klub pokračuje další měsíc a i nadále budeme pro vás vyhledávat destiláty rozmanitých chutí z celého světa, ať už budete mít zájem o rumy, whisky, nebo o překvapení, kdy druh destilátu necháte vybrat nás.

Přejeme neobyčejné chuťové zážitky.

Objednávka členství