Dárek pro ty, co milujeme

Každý máme kolem sebe osoby, které milujeme.

Může se jednat o známé, přátele, kolegy v práci, rodinné příslušníky, naše rodiče, obchodní partnery, ty se kterými trávíme volný čas, sousedy, kamarády, kamarádky, partnery i partnerky.

Čas od času potřebujeme pro tyto osoby nějaký vhodný dárek a mnohdy řešíme, co koupit těm, kteří zpravidla vše co k životu potřebují, už mají. Často bývá složité něco smysluplného, co překvapí, vybrat.

Výběr v tomto případě můžete přenechat nám. A my budeme pečlivě vybírat z toho nejzajímavějšího co se dá sehnat a je aktuálně k dispozici. Vy jen zvolíte základní parametry klubového členství ve třech jednoduchých krocích a zbytek už zařídíme my.

Členství zahrnuje 12 lahví prémiových, nebo luxusních destilátů zasílaných po celý rok v pravidelných čtvrtletních zásilkách. Nabízíme tři základní členské úrovně a tři okruhy druhů destilátů. K zásilkám může, ale také nemusí být přiložen vzkaz s vámi zvoleným textem. Můžete také zůstat zcela v anonymitě, pokud si to přejete.

Obdarovaný, v tomto případě beneficient, tak má možnost ochutnat každý měsíc jiný zajímavý destilát dle zvolené členské úrovně, vám odpadne starost s jeho výběrem a zajistíte mu dárky po celý rok.

A členství jako dárek si může zakoupit každý i sám pro sebe, pak se stává abonentem a my mu po celý rok budeme zasílat destiláty rozmanitých chutí.

Ke klubovému členství stačí zvolit jen 3 snadné kroky.

1. Výběr druhu destilátu

 • Rum – pro milovníky rumů, destiláty z cukrové třtiny a melasy z celého světa
 • Whisky – pro příznivce whisky, whiskey a bourbonů ze všech koutů světa
 • Překvapení – pro ty, co rádi ochutnávají rozmanité chutě světových destilátů

2. Výběr členské úrovně

 • Silver – průměrná hodnota každé láhve je nejméně 1.250Kč
 • Gold – průměrná hodnota každé láhve je nejméně 2.500 Kč
 • Platinum – průměrná hodnota každé láhve je nejméně 4.167 Kč

3. Výběr adresáta

 • Abonent – kupuji klubové členství sám pro sebe
 • Beneficient – kupuji klubové členství jako dárek

Dárek na přivítanou

A aby byl zážitek z ochutnávání a vychutnávání vámi zvoleného a námi vybraného destilátu dokonalý, věnujeme všem, kteří se nově stanou členy Exclusivo klubu, nebo si členství prodlouží, personifikovanou sadu sklenic na stopce ve tvaru tulipánu, určených na degustaci ušlechtilých destilátů, jako dárek a drobnou pozornost.

Sklenice budou opatřeny logem Exclusivo klubu a vaším členským číslem, budou tedy zcela unikátní. Sada bude přiložena vždy k první zásilce destilátů.

Objednávka členství a podrobnější informace

 • Pravidla klubu a objednávkový formulář ZDE
 • Odpovědi na nejčastější dotazy spojené s členstvím – FAQ
 • Klubový email pro dotazy spojené s členstvím exclusivoklub@alkoholdrink.cz