Netradiční bary – Limpoo, JAR

Stará africká legenda praví, že baobab byl jedním z prvních stromů, který se objevil na zemi. Po něm přišla štíhlá, půvabná palma. Když ji baobab spatřil, spustil nářek, že chce být štíhlejší. … Aby baobab umlčeli, vytrhli ho ze země a zasadili jej kořeny vzhůru.

Tyto majestátní stromy opravdu vypadají jako by je někdo zasadil obráceně. A vidět takový majestátní a obrovský baobab naživo je opravdu velký zážitek, který můžete realizovat třeba při návštěvě Jihoafrické republiky.

Big Baobab Bar

provincie Limpoo, Jihoafrická republika

Kdo by pochyboval, že v Jižní Africe neumějí pořádně rozjet party, tak by měl navštívit Big Baobab. Eco bar v dutině 6000 let starého stromu, který pojme až 40 lidí, je úžasnou atrakcí. Můžete si dát pivko, koktejl nebo jen čistou whisky, vše chlazené jen přírodní ventilací. Pokud však chcete být opravdu styloví, dáte si cider, který má v JAR dlouhou tradici. Je jasné, že tenhle koncept baru v dutině kmenu stromu majiteli a provozovateli baru hned tak nikdo nevyfoukne, ale stejně je to zajímavý nápad. Pokud budete v Jižní Africe pořádat nějakou párty, nebo se pouštět do nějakých větších akcí a hledáte něco výjimečného a zajímavého, tak neváhejte a uspořádejte ji v Big Baobab Baru. Stylovější bar jen tak nenajdete.

BBB – Big Baobab Bar