Koktejly pro homosexuály 1/2

Přinášíme vám přehled koktejlů, které by si neměl heterosexuální muž nikdy veřejně objednat a popíjet v koktejlovém baru, nebo nějakém nočním podniku. Tyto drinky jsou určeny hlavně pro ženy a pak také pro muže co mají rádi jiné muže.

Pokud už musíte něco takového pít, čiňte tak výhradně v soukromí a večer si nezapomeňte kvůli paparazzi zatáhnout závěsy.

V gay klubech pak bývají tyto koktejly považovány za výzvu k akci, něco jako když potřebujete okolí sdělit: „hošani tak mě tady máte a čekám jen na toho, kdo si mě dnes sbalí vy cukroušci“.

1 Cosmopolitan

Tento koktejl je už od uvedení seriálu Sex ve městě považován za ryze dámský drink. Pokud ho budete popíjet například s kamarádem, budou vás ostatní hosté považovat za dvě buzny. Pokud ho budete popíjet ve společnosti atraktivních žen, budou vás považovat za jejich teplého kamaráda, nebo kadeřníka. Když už se do této situace dostanete, objednejte si raději jiný drink s vodkou, pokud přesto dostanete k pití Cosmopolitan, tak doufejte, že někoho nenapadne vytáhnout foťák.

2 Piňa Colada

Piňa Colada je sladká tropická záležitost, kterou můžete objednat své přítelkyni, zejména pokud je mladší než vaše dcera, například při pobytu na nějakém karibském ostrově. Proboha, ale sobě to nikdy a za žádných okolností neobjednávejte. To ale neznamená, že od ní nemůžete ochutnat, zejména pokud je rozverná a má náladu zlobit. Pokud už musíte něco tak strašně sladkého pít sám, využijte pokojovou službu, popřípadě popíjejte výhradně u privátního bazénu, kde vás nikdo jiný včetně neuvidí a to platí i pro personál hotelu.

3 Aperol Spritz

Aperol Spritz je velice sladká a barevná záležitost pro ženy a koloušky. Pro ně je to módní drink, se kterým se fotí na instagram, ti známější se pak nechávají fotit fotografy Blesku. Pravý heterosexuál nemá potřebu něco takového vůbec pít, natož s tímto drinkem být vyfocen. Dejte si raději pivo a uděláte lépe.

4 Chupito

Ve španělštině to znamená panák obecně, u nás je to bílý rum, limetová šťáva a třešeň. Tento dámský panák je typické pití na ladies party, kde není výjimkou, když dámu svalnatý barman podrží v záklonu a nalije jí to rovnou do pusy – předpokládám, že po tomto žádný heterosexuál asi vůbec netouží. Jedná se o čistě holčičí pití, na které by muž neměl ani pomyslet, už jen kvůli té koktejlové třešni.

5 Sex on the Beach

Tohle sladké plážové pití opravdu není nic, co by mělo zajímat heterosexuální chlapy. Sex on the Beach objednejte partnerce v hotelovém baru, když vám bude navrhovat sex na pláži – protože ani v tomto případě není o co stát a horší místo pro takové aktivity byste asi marně hledali. Pokud budete tento koktejl pít s ní, sedněte si někam do roku ať vás u toho nikdo nevidí a nikde o tom raději ani nemluvte.

Závěr

Pokud máte tipy na nějaké další koktejly, které by neměl pít heterosexuál na veřejnosti, zašlete je prosím na náš redakční email a zahrneme je do druhé části tohoto článku.

Všechny díly