Pour Féliciter 2023

Vážení čtenáři a návštěvníci,

chtěl bych vám všem jménem celé naší redakce poděkovat za přízeň, kterou jste věnovali tomuto webu po celý rok 2022. Tím, že nás čtete a navštěvujete, dáváte naší práci smysl.

V tomto roce nám návštěvnost rosta více, než jsme původně předpokládali, také se nám podařilo naplnit tento web velkým množstvím obsahu. Nehodláme v tom polevit ani další rok, a tak věřím, že se nám podaří vám přinést nový zajímavý obsah i v roce příštím.

Tak tedy přejeme především hodně zdraví vám všem v novém roce 2023, protože zdraví je to, co všichni potřebujeme nejvíce, v tom omezeném čase, který tady každý z nás má a také světový mír.

A pamatujte na to, že alkohol je nejen výborný přítel, se kterým můžete zažít spoustu báječných chvil při jeho ochutnávání a vychutnávání s přáteli, ale je to také velmi špatný pán, pokud vám vládne.

Nejčtenější příspěvky letošního roku

Velký ohlas u vás měla především zahraniční reportáž z Mexika.

Hned za ní se umístily články o slavných opilcích, články z naší nové rubriky o bizáru a také příběh Andreje Babiše.

Z koktejlů je jednoznačně nejčtenější pivní koktejl Magické oko (již druhý rok po sobě, což je s podivem, vzhledem k tomu, jak je chuťově odporný).

Zpracovali jsme také receptury více než 300 koktejlů a v samostatném článku pak najdete všechny oficiální koktejly ze seznamu IBA (mezinárodní barmanské asociace).

Velmi populární se také stala série článků o tom, jak si krok za krokem vyrobit vlastní ovocnou pálenku.

A co můžete očekávat v roce 2023?

Z podnětů a připomínek vás čtenářů jsme sestavili jednotlivé okruhy témat, kterým se budeme v našich článcích dále podrobněji věnovat. V naší redakci máme také spoustu vlastních nových nápadů, čím vás v roce 2023 zaujmout, ale nebudeme dopředu až příliš prozrazovat, vše najdete na stránkách tohoto webu, až nastane vhodný čas.

Pokud máte nějaké připomínky k obsahu webu, nebo náměty na články, dejte nám o tom vědět – stačí klinout vpravo dole (nikoliv vlevo dole jak by řekl Miloš, protože tam nic opravdu není) a poslat krátký vzkaz.

Malou ochutnávku však přinášíme již nyní

  • Zahraniční reportáže – v plánu je velká reportáž z Indonésie, dočtete se co vše se tam pije a jak si vše co Indonésie nabízí, pořádně prožít a užít.
  • Budeme se více věnovat naší pivní rubrice, zaměříme se na sérii podrobných článků – návodu, jak si doma vyrobit vlastní pivo krok za krokem.
  • Doplním náš katalog pivních stylů tak, aby byl kompletní.
  • Pro fanoušky whisky chystáme reportáž a exkurzi do autentické palírny na ostrovech.
  • Připravujeme také mnoho receptů na domácí přípravu likérů a sirupů.
  • V sekci magazín pak můžete po celý rok očekávat další zajímavé lifestylové články.

Exclusivo klub

Exclusivo klub, tedy abonentský klub milovníků prémiových a exkluzivních destilátů pokračuje dalším rokem svého fungování a ke stávajícím okruhům sestavených z různých druhů destilátů jsme přidali ještě program, který se specializuje výhradně na zásilky světových likérů.

A ať už jde o destiláty, nebo od roku 2023 i o likéry, vždy vybíráme to nejlepší, co je na trhu k dispozici a co udělá adresátům radost, ať už jde o abonenty, nebo beneficienty. A na tom nehodláme nic měnit ani v budoucnu.

Pokud máte zájem se připojit do klubu od prvního čtvrtletí, je to ještě možné ještě do půlky ledna. Zájemcům, kteří tento termín nestihnou můžeme nabídnout členství od druhého čtvrtletí.

A užívejte si v novém roce sladký život, jsme tady všichni jen jednou!

Přeci jen, když je ten Silvestr….