Slavíme první narozeniny

Vážení čtenáři a návštěvníci,

je to dnes přesně rok, co byl zprovozněn tento web, který má ambice stát se jedničkou mezi weby o alkoholu v České republice, a tak, i když je vhodný čas na trochu toho bilancování, necháme si ho až na konec roku.

Uvedu pouze, že jsme publikovali za tu doby více než 800 článků a hodláme v tom pokračovat i nadále. Naším cílem je, aby každý čtenář našel na tomto webu to, co hledá, našel si to své téma, které ho zajímá a dověděl se o něm něco nového.

Chtěl bych vám všem jménem celé naší redakce poděkovat za přízeň, kterou jste věnovali tomuto webu. Tím, že nás navštěvujete, dáváte naší práci smysl. A věřím, že nám zachováte přízeň i nadále.

My sami jsme u nás v redakci ̶k̶a̶ž̶d̶o̶d̶e̶n̶n̶í̶m̶ ̶p̶o̶p̶í̶j̶e̶n̶í̶m̶ každodenní prací již tak unaveni, že nutně potřebujeme na chvíli vypnout, a chápe to i vedení naší redakce a tak všichni vyrážíme na firemní teambuildingovou akci do Karibiku. A už teď tak nějak tuším, že nasucho to tam rozhodně nebude. A po teambuildingu tak bude nezbytná další regenerace.

Teď jen zbývá doufat, že oslava našich prvních narozenin se příliš nezvrhne a nepřeženeme to s alkoholem, abychom trefili na letiště.

Vy jako čtenáři o nic nepřijdete, budeme si poctivě zapisovat dojmy ze všech degustací a schovávat účtenky a o všech nápojích co tam ochutnáme vás budeme na tomto webu informovat v našich článcích.

Nový člen naší redakce

Práce máme nad hlavu a tak jsme rozšířili své řady o novou posilu do našeho redakčního týmu. Lucie nám doporučila svou kamarádku Evu.

Eva Komínková – redaktorka a korektorka

eva.kominkova@alkoholdrink.cz

Eva má velké zkušenosti z redakcí tištěných i elektronických médií, z redakcí novin i časopisů, ze státní správy, z oblasti PR i jako tisková mluvčí. V naší redakci bude pracovat jako korektorka a pokud to zvládne bez chyb, svěříme jí i psaní článků. Bude mít na starosti rubriku s likéry. Eva se posledních deset let léčí ze své závislosti se střídavými úspěchy a neúspěchy a je použitelná pouze dopoledne, kdy ještě bývá občas střízlivá. Má velké zkušenosti nejen s psaním o alkoholu, ale zejména s jeho neřízenou konzumací.

Doufáme, že Eva nezklame naší důvěru do ní vloženou.

Blíží se léto

Léto je čas večírků, zahradních oslav a koktejlových párty. Pokud budete nějakou pořádat, receptury koktejlů a ostatních vhodných nápojů najdete na tomto webu.

Pokud se nechcete starat o zajištění surovin a všeho potřebného na přípravu koktejlů, koukněte do našeho eshopu.

A když jsme u těch večírků, užijte si je. Protože nikdy nevíte, zda daný večírek není ten váš poslední.

Pro požitkáře je pak určen náš Exclusivo klub.

Závěr

A pamatujte na to, že alkohol je nejen výborný přítel, se kterým můžete zažít spoustu báječných chvil při jeho ochutnávání a vychutnávání s přáteli, ale je to také velmi špatný pán, pokud vám vládne.

A nezapomeňte, že alkohol za volant nepatří.

Pokud máte nějaké připomínky, nápady, náměty, nebo cokoliv jiného k obsahu, uveďte to prosím v diskusi pod článkem, pokud se jedná o text určený k publikaci, použijte prosím redakční email.

Hezké léto!