Hospodské hry – Cesta do lesa a zpět

Cesta do lesa a cesta z lesa je bizarní hospodská zábava a pivní hra, která je pouze pro opravdu silné povahy. Samotná hra spočívá v pití značného množství piva a peprmintového likéru zvaného zelená. Kdo není schopen vypít půl litru alkoholu takzvaně na ex, neměl by se do této hry vůbec pouštět, protože šance na výhru jsou bez této schopnosti mizivé a naopak šance na pořádnou kocovinu a to i v případě vítězství značné. Dalo by se říci, že v této hře jsou pouze poražení.

Tato hospodská hra má svůj základ v pivním koktejlu Magické oko, ze kterého vychází a o kterém jsme se již na tomto serveru zmiňovali. Vzhledem k tomu, že už samotný tento koktejl je mimořádně odporný, dokážete si jistě představit jak jak odporná musí být jeho konzumace ve velkém, což je vlastně princip této pivní hry. Tento drink bývá považován na nejhorší drink českých hospod.

Pravidla hry Cesta do lesa a cesta z lesa

Hra má dvě fáze

První a ta jednodušší fáze se nazývá Cesta do lesa a spočívá v tom, že naplníme půllitr pivem a následně se ho snažíme vypít na ex. Pokud se nám to nepovede, doplníme půllitr až po okraj peprmintovým likérem a vše opakujeme až do té doby, dokud nemá nápoj v půllitru stejnou barvu, jako peprmintový likér. Nyní jsme tedy došli do lesa.

Teprve po skončení první fáze hry je možné přikročit k fázi druhé.

Druhá fáze se nazývá Cesta z lesa a postup je přesně opačný. Půllitr peprmintového likéru je potřeba vypít na ex. Pokud se to nepovede a pití přerušíme, doplníme půllitr až po okraj pivem a pokračujeme tak dlouho, dokud nemá nápoj v půllitru barvu piva.

Pravidla této hry a ukázku toho jak taková konzumace vypadá můžete shlédnout v následujícím videu.

Cesta z lesa – Nejhorší drink z českých hospod | Stream

Komentáře také stojí za pozornost:

  • Do lesa jsem šel jen jednou a pak jsem šel raděj domů, sice chvílema po zpátku a sem tam jsem si i lehnul z důvodu zeleného zvracení 😄 Tfuj tajxl už nikdy 😄
  • Tohle mi silně vrací vzpomínky na doby, kdy mi bylo cca 20. Pravidelným tréninkem se nás z lesa dostalo hned několik 😄
  • Do lesa jsem došel, tam jsem potkal cikána v trávě ( griotka a zelená) a z lesa jsem nedošel nikdy.
  • To je blbost – z lesa se ještě nikdy nikdo nevrátil.
  • musíš to exnout 🙂
  • fakt to vypil neverim 😄 to se neda snad vypit bych se zeblil na hned 😄😄😄😄
  • Mě by odrovnala i cesta do lesa a to už v půli cesty 😄 😄
  • Jo, taky bych to měl na pár opiček a jedno delírium
  • Ježiš, to bylo strašný! Ale jsem se zasmála.
Peprmintový likér
Pravidla hry Cesta do lesa a cesta z lesa