Představení naší redakce

Jan Chmelař – redaktor

jan.chmelar@alkoholdrink.cz

Honza je typický pivař, znalec pivní kultury a pivních stylů. Vstává po obědě, obvykle se přesune do oblíbeného hostince, kde degustuje až do večera, po zavíračce se přesune do nočního podniku, kde degustuje až do rána, kdy se vrací domů aby vstřebal dojmy. O víkendu si doma vaří vlastní pivo a dovolenou tráví v Mnichově na Oktoberfestu. Honza u nás má na starosti pivní sekci.

Lucie Proutníková – editorka

lucie.proutnikova@alkoholdrink.cz

Lucie je těžká váha české žurnalistiky, má zkušenosti z redakcí novin i časopisů, ze státní správy, z oblasti PR i jako tisková mluvčí. V naší redakci pracuje jako editorka a má na starosti celosvětovou síť korespondentů od kterých přebíráme zprávy. Lucie tvrdí že je abstinentka, ale my víme, že pije tajně, doma a sama. Je to paní Columbová naší redakce a má na starosti rubriku víno

Naděžda Krupská – redaktorka

nadezda.krupska@alkoholdrink.cz

Naděžda má dlouholeté zkušenosti jako redaktorka, pracovala pro Pravdu i Sputnik, což se prý navzájem nevylučuje. Ráda se napije, tvrdí, že to má v genech. Je vyznavačkou východního stylu pití, tedy pije hodně a vše co teče. K její cti je nutno uvést, že z každé pitky odchází hrdě a středem s hlavou vztyčenou. Naděžda má na starosti tvrdý alkohol, euroasijský region a země bývalého SSSR.

Jirka Ovečka – pomocný redaktor

jirka.ovecka@alkoholdrink.cz

Jirka je normální pako, nechá si říkat Džordžíno a vypadá, jako že je permanentně pod vlivem. Jeho přítelkyně se jmenuje Radim a po večerech spolu chodí blbnout do parku i s jejich čivavou. Jirka je nesmělý a už od puberty se chystá na coming out. U nás má na starosti gay rubriku. Jirka pije sladké koktejly s paraplíčky, ale my všichni ho máme i tak rádi, protože víme, že bez podobných pomatenců by svět byl smutnějším místem pro život.

Pavel Trőster – šéfredaktor

pavel.troster@alkoholdrink.cz

Pavel se snaží udržet celou redakci za každou cenu v chodu, zůstat nad věcí a stíhat termíny uzávěrek se zodpovědností sobě vlastní. Má na starosti jednání a schůzky s dodavateli i odběrateli, posuzuje kvalitu výstupů a rozhoduje o prémiích pro jednotlivé redaktory, proto se mu každý snaží zavděčit, nosí mu kávu a nalévá panáky, když je zrovna potřebuje.

Kontakty

Sídlo redakce:

Zákostelní 666/7, Praha 9, 19000

IČO 61037915

Kontaktní email – redakce@alkoholdrink.cz

tel +420603983683

Kontaktní adresa pro dodavatele degustačních vzorků, kurýry, zásilky, dodavatele destilátů a zásobování:

Lísková 222, Sibřina, 25084

Jednotlivá oddělení:

Recepce – recepce@alkoholdrink.cz

Obchodní oddělení – sales@alkoholdrink.cz

Účetní oddělení – accounting@alkoholdrink.cz

Oddělení lidských zdrojů – hr@alkoholdrink.cz

Právní oddělení – legal@alkoholdrink.cz

Kontakt pro média – media@alkoholdrink.cz

Tiskový mluvčí – pr@alkoholdrink.cz

Technická podpora – it@alkoholdrink.cz

Odborný poradce – degustace@alkoholdrink.cz

Skladový areál – storage@alkoholdrink.cz

Exclusivo klub, kontakt pouze pro klubové záležitosti, čekatele na členství, abonenty a beneficienty – exclusivoklub@alkoholdrink.cz