Netradiční bary – CÉ LA VI, Singapur

Dnešní netradiční bar se nachází v Asii, konkrétně přímo v centru městského státu Singapuru a není vůbec těžké ho najít, protože se nachází na střeše patrně nejznámější místní stavby – ikonického hotelového komplexu Marina Bay Sands, který je dominantou singapurského zálivu.

CÉ LA VI

Rooftop Sky bar, singapurský záliv

V baru míchají prvotřídní koktejly, nabízejí všechny myslitelné drinky a vynikající, světovou a zejména asijskou kuchyni, součástí je také hudební klub s programem, ale to pořád není nic až tak výjimečného.

To hlavní, čím tento bar vyniká je jednoznačně úchvatný výhled. Celý Singapur z něj máte jako na dlani. A zejména ve večerních a nočních hodinách lze sledovat v okolí až neuvěřitelnou hru světel – podobnou jsem viděl jen v Dubaji a Las Vegas.

Už i samotný hotelový komplex s vnitřním otevřeným atriem je architektonický skvost. Bar nese název CÉ LA VI a poskytuje doslova nebeský zážitek.

Nezapomeňte ho navštívit při své cestě po Asii, bude to zcela jistě jedinečný zážitek a jeden z highlightů vaší cesty, chvíle pro kterou stojí za to žít, i kdyby mělo zůstat jen u jednoho nebo dvou drinků. A pokud bude náhodou zataženo, ani tak není nic ztraceno, mraky budete mít doslova na dosah a protože bar je opravdu vysoko, ve výtahu hledejte parto 57, můžete je mít nejen kolem sebe, ale i pod sebou a připadat si jako v letadle.

Podrobnější informace o akcích a otevírací době najdete přímo na webových stránkách baru. Co lze z baru vidět můžete shlédnout ve videu na konci článku.

CE LA VI bar – web

CE LA VI bar